Eksperienc unike për një qëndrim të paharrueshëm

Eksperienc unike për një qëndrim të paharrueshëm

Aqua Blue Hotel është këtu për t'ju ofruar një udhëtim unik, duke marr me vete një eksperienc të paharrueshme, relaks dhe qënaqesie gjatë qëndrimit tuaj në Vlorë.

Frymëzuar nga ngjyrat blu e qiellit dhe e detit, hoteli ynë kombinon shërbime me cilësi të lartë që shkojnë përtej standardeve për një përvojë të vërtetë mikpritjeje. Njerëzit tanë, kultura jonë, profesionalizmi dhe mikpritja do ta bçjnç qëndrimin tuaj të këndshëm dhe të paharrueshëm.

Aqua Blue Hotel mund të jetë destinacioni absolut për familjen tuaj, për grupe miqshë, për çifte ose këdo që dëshiron një akomodim me standarde të larta.

Ne bëjmë dallimin në organizimit dhe planifikimit të pushimeve tuaja duke ju çuar ju dhe të ftuarit tuaj në një botë tjetër relaksi dhe kënaqësie, qoftë edhe vetëm për një ditë.

Në Aqua Blue Hotel, Stafi i trajnuar në mënyrë perfekte do të jetë pranë jush gjatë qëndrimit tuaj gati për t'u kujdesur për gjithçka që mund t'ju nevojitet.

Ne jemi vendi ideal për të përjetuar relaksin, kënaqësin dhe për të krijuar kujtime të paharrueshme.

Ne jemi vendi ideal për të përjetuar relaksin, kënaqësin dhe për të krijuar kujtime të paharrueshme.

Por kjo nuk është gjithçka që ne ofrojmë! Përveç akomodimit në hotelin tonë me mikpritje të ngrohtë dhe profesionale, ne kemi një shërbim shtesë që do t'i bënte pushimet tuaja edhe më të paharrueshme – mundësinë për të marrë me qira një makinë.

Imagjinoni veten duke udhëtuar nëpër një peizazhi të jashtëzakonshëm përgjatë bregdetit të Jugut të Shqipërisë. Do të keni lirinë dhe fleksibilitetin për të eksploruar vende të reja, plazhe mahnitëse dhe atraksione të tjera të këtij rajoni të mrekullueshëm.

Ne kemi një ofertë speciale për ju! Nëse rezervoni një dhomë në hotelin tonë dhe merrni me qira një makinë, do të merrni një zbritje prej 30% nga çmimi total. Kjo është një mundësi e shkëlqyer që Hotel Aqua Blue u ofron klientëve të tij, duke ju lejuar të përjetoni një aventurë të paharrueshme.

Mos e humbisni këtë mundësi! Rezervoni tani dhe përjetoni gjithçka që dëshironi.

Zbuloni dhomat tona

Apartament me një dhomë gjumi

Ju ftojmë të përfitoni nga kjo ofertë me krevate dopio për këtë dhomë me një mirëseardhje vëllazërore.

Apartament me një dhomë gjumi

Ju ftojmë të përfitoni nga kjo ofertë me krevate dopio për këtë dhomë me një mirëseardhje vëllazërore.

Një dhomë gjumi dhe 2 krevate teke

Ju ftojmë të shihni dhe të përfitoni nga kjo ofertë e dhomës me 3 krevate me një mirëseardhje vëllazërore.

Një dhomë gjumi dhe 2 krevate teke

Ju ftojmë të përfitoni nga kjo ofertë me 3 shtretër për këtë dhomë me një mirëseardhje vëllazërore.

Një dhomë gjumi dhe 2 krevate teke

Ju ftojmë të përfitoni nga kjo ofertë me 3 shtretër për këtë dhomë me një mirëseardhje vëllazërore.

Një dhomë gjumi dhe 2 krevate teke

Ju ftojmë të përfitoni nga kjo ofertë me 3 shtretër për këtë dhomë me një mirëseardhje vëllazërore.

Një dhomë gjumi dhe 2 krevate teke

Ju ftojmë të përfitoni nga kjo ofertë me 3 shtretër për këtë dhomë me një mirëseardhje vëllazërore.

Apartament me një dhomë gjumi

Ju ftojmë të përfitoni nga kjo ofertë me krevate dopio për këtë dhomë me një mirëseardhje vëllazërore.

Apartament me një dhomë gjumi

Ju ftojmë të përfitoni nga kjo ofertë me krevate dopio për këtë dhomë me një mirëseardhje vëllazërore.

Një dhomë gjumi dhe 2 krevate teke

Ju ftojmë të përfitoni nga kjo ofertë me 3 shtretër për këtë dhomë me një mirëseardhje vëllazërore.

Një dhomë gjumi dhe 2 krevate teke

Ju ftojmë të përfitoni nga kjo ofertë me 3 shtretër për këtë dhomë me një mirëseardhje vëllazërore.

Room

We invite you to take advantage of this exclusive offer for this villa with a fraternal welcome.

One-Bedroom 2 Single Beds

We invite you to take advantage of this 3 Beds offer for this room with a fraternal welcome.

Vendndodhja jonë

Home
Rreth Nesh
Dhomat
Me Qira
Kontakt